HOTLINE: +371 67069000
(Contacts)

Viesnīca

„MARITIM Park Hotel Riga” piedāvā 231 dažādu kategoriju numurus un visplašāko pakalpojumu klāstu un dažādas iespējas organizēt konferences, kongresus, banketus, darījumu sapulces, banketus, kontaktbiržas, izstādes un svinības.

Vārds MARITIM ir sinonīms tādiem apzīmējumiem kā elegance, pirmklasīgums, izcilība, gastronomiskās izvirtības, sirdi sildoša viesmīlība un individuāla pieeja ikvienam viesim un sadarbības partnerim.

„MARITIM Hotels” ir vācu viesnīcu ķēde ar viesnīcām daudzās valstīs, to skaitā Spānijā, Turcijā un Ēģiptē, un MARITIM viesnīca Rīgā ir guvusi atzinību kā izcila viesnīca un konferenču centrs.

Pēdējo gadu laikā „MARITIM Park Hotel Riga” ir īpaši pārveidota un uzlabota, lai viesnīca apmierinātu pat pašas augstākās darījumu un atpūtas ceļotāju prasības.

Viena no galvenajām „Maritim Park Hotel” priekšrocībām ir ērtā atrašanās vieta – gājiena attālumā no Vecrīgas cauri gleznainajam Uzvaras parkam. Mūsu viesi izbauda pastaigas pa klusā parka takām, kas dod iespēju atgūt spēkus patīkamā, dabīgā vidē un atrodas vienā no Eiropas dinamiskākajām un aizraujošākajām pilsētām.

Laiks, kas pavadīts „MARITIM Park Hotel Riga”, pavisam noteikti sagādās baudu neatkarīgi no tā, vai tur atradīsities, lai veiktu darījumus vai atpūstos.

„MARITIM Park Hotel Riga” viesi novērtēs arī ērto pieeju lidostai „Rīga” (ar iespēju pasūtīt speciālu transportu) un pilsētas centram.

Ērta tramvaju satiksme Jūs ātri nogādās populārākajās pilsētas vietās – to skaitā ir Nacionālā opera, Vecpilsēta, galvenās iepirkšanās vietas, šarmantās Jūgendstila pilsētas daļas, Centrāltirgus, kā arī dzelzceļa stacija un autoosta. Tas viss tikai pāris minūšu attālumā no viesnīcas.

Jaunā Rīgas sabiedriskā transporta e-biļešu sistēma nav dārga un ir ļoti ērti lietojama.

Viesnīca piedāvā plašu BEZMAKSAS autostāvvietu gan tūristu grupām, kas ierodas autobusos, gan arī individuālajiem viesiem, kas ceļo automašīnās.

Profesionālā un gādīgā apkalpošana, pilns audiovizuālais aprīkojums un plaša numuru izvēle, kas atbilst jebkurām vajadzībām, garantēs katra Jūsu iecerētā pasākuma veiksmīgu norisi.