HOTLINE: +371 67069000
(Contacts)

Pakalpojumi

Transfērs

Jūsu ērtībām Maritim Park Hotel Riga viesnīca piedāvā transfēra pakalpojumus Lidosta – Viesnīca un Viesnīca – Lidosta.
Transfēra izmaksas:
10,00 EUR / transfērs (1-3 personas auto)
30,00 EUR / transfērs (4-7 personām mikroautobuss)

Jūs esat laipni aicināti sazināties ar mums, lai pasūtītu transfēru reservations@maritim.lv, apmaksa viesnīcā.

Restorāni

„Parka Restorāns” 1. stāvā ir atvērts no brokastu laika plkst. 6.30 līdz plkst. 22.30, bet panorāmas restorāns „Bellevue” viesnīcas 11. stāvā izsmalcinātas maltītes aicina nobaudīt laikā no plkst. 17.00 līdz 23.00.

Ja naktī sajutīsi izsalkumu,
ņem rokā Nakts ēdienkarti un pasūti!

„Parka restorāna” vasaras terase ar skatu uz Uzvaras parku ir viesu iemīļotākā vieta, kur ieturēt brokastis vai patīkamos laikapstākļos baudīt dzērienus.

Lobby Bārs un Balsam Lounge

Lobby Bārā viesi var baudīt dzērienus un uzkodas no plkst. 9.00 līdz pat pusnaktij, bet „Balsam Lounge”, kur iespējams atpūsties vai sarīkot darījumu tikšanos, ir atvērts visu diennakti.

Auto stāvvieta

MaritimPark Hotel Riga ir viena no retajām viesnīcam tuvu vecpilsētai, kas piedāvā plašu bezmaksas auto stāvvietu viesnīcas viesiem un apmeklātājiem. Viesnīca nodrošina stāvvietu pat vairākiem tūristu autobusiem.

Bezmaksas Internets

Visos viesnīcas numuros, kā arī publiskajās telpās ir nodrošināta pieeja bezvadu internetam.

Mājdzīvniekiem draudzīga viesnīca Rīgā

Labi apmācīti maza / vidēja izmēra suņi tiek pieņemti mūsu mājdzīvnieku draudzīgajā viesnīcā Rīgā (ierobežojumi var tikt piemēroti). Īpašniekiem jānodrošina, ka viņu mājdzīvnieki vienmēr tiek pieskatīti un aprūpēti, kā arī saimnieks uzņemas pilnu atbildību par dzīvnieka drošību. Samaksa 20 EUR par nakti.

Vēlā izbraukšana

Maritim Park Hotel Riga saviem viesiem piedāvā vēlo izbraukšanu līdz pulksten 15:00 par pusi no dienas numura cenas.

Biznesa centrs

Viesnīcas viesi novērtēs pieeju internetam arī Biznesa centrā, kas atrodas pirmā stāva galerijā. Biznesa centrā ir pieejami trīs datori, kas sniedz iespēju pārbaudīt e-pastu, rezervēt biļeti vai sazināties ar tuviniekiem mājās. Pieejams arī printeris, fakss un kopētājs. Lai saņemtu vairāk informācijas, jautājiet uzņemšanas darbiniekiem.

Konsjēržs un informācijas stends

Mūsu galvenais uzdevums ir apmierināt pat visprasīgāko viesu vēlmes. Draudzīgā un kompetentā konsjēržu komanda darīs visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka esat pilnībā apmierināts. Konsjērži sniedz dažādus pakalpojumus – tie var rezervēt Jums biļeti uz kino, teātri vai muzeju, pasūtīt ziedu pušķi un palīdzēt Jums saplānot brīvo laiku. Dariet mums zināmu, kā varam palīdzēt!

E-talons

Tagad Jūsu ērtībām piedāvājam iegādāties e-talonus viesnīcas viesu uzņemšanas reģistrācijā. E talons ir vienota elektroniskā biļete, kas ļauj izmantot modernāko un ērtāko samaksas veidu par sabiedriskā transporta pakalpojumiem Rīgā. Vairāk

Maksājumu kartes un bankomāts

Mēs pieņemam Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard and American Express maksājumu kartes. Bankomāts ir pieejams vestibilā visu diennakti.

Skaistumkopšanas salons SHINE

Nav tiesa, ka „skaistums ir tikai iekšējs”

Tādēļ iesakām mūsu klientiem apmeklēt skaistumkopšanas salonu SHINE, kas piedāvā plašu procedūru un pakalpojumu klāstu, lai katra diena būtu kā svētki. Skaistumkopšanas salonā SHINE varat apmeklēt frizieri, manikīra un pedikīra meistaru, kā arī kosmetalogu.

Plašs pakalpojumu klāsts un cenas apskatāmas šeit: SHINE

Apģērbu veikals CATALOG

Modes preču veikalā CATALOG Jūs atradīsiet izsmalcinātus sieviešu un vīriešu apģerbus, kā arī aksesuārus. Dažādas saulesbrilles, somas, lakatus un rotaslietas, kas papildinās garderobi un pieskaņosies Jūsu garstāvoklim. Greznas kleitas vakara izgājienam un klasiski džinsi ērtām un gaumīgām ikdienas pastaigām. Veikals atrodas
MARITIM Park Hotel pirmajā stāvā.

SPA un fitness

Viesnīcas Masāžas studija Sanum SPA ir kā oāze, kur atgūt spēkus pēc nogurdinošām darījumu sarunām vai garām pastaigām pilsētā. Jūsu izvēlei tiek piedāvāta klasiskā masāža, aromterapija, masāža stresa mazināšanai. Sauna, tvaika pirts un fitnesa telpa viesnīcas viesiem ir pieejama 24 stundas diennaktī.

Suvenīru veikals

Jūsu ērtībām viesnīcas suvenīru veikals piedāvā iegādāties ikdienā nepieciešamās lietas, ko, iespējams, esat aizmirsis mājās, kā arī Latvijas suvenīrus un unikālas dāvanas visai ģimenei.

Lina izstrādājumu veikaliņš

Latvija ir slavena ar savām lina un vilnas apģērbu kolekcijām. „Maritim Park Hotel” linu izstrādājumu veikaliņš piedāvā plašu piemiņas lietu klāstu, kas nozīmē, ka Jums nebūs jātērē laiks, meklējot kvalitatīvas preces pilsētā. Patiesībā viss, kas vajadzīgs, atradīsies tepat – viesnīcā. Veikaliņš ir atvērts no rīta līdz vakaram.

Rampa viesiem ratiņkrēslos

Publiskās telpas un vairāki numuri viesnīcā ir pielāgoti viesiem ratiņkrēslos. Paziņojiet mums, ja nepieciešama palīdzība, un mēs to sniegsim.

Apkalpošana numurā

Viesiem, kas ierodas vēlu, vēlas ieturēt darba pusdienas vai pusdienot savā numurā piedāvājam ēdienkarti ar gardiem ēdieniem.