HOTLINE: +371 67069000
(Contacts)

Konferences un Banketi

Mūsu plašās telpas un profesionālā attieksme nodrošinās Jūsu nākamā pasākuma veiksmīgu norisi.

Vai tā būtu prezentācija vai svinīgs bankets, konference vai neliela sanāksme, MARITIM Park Hotel Riga konferenču un banketa centrs nodrošinās Jūs ar modernākajām tehnoloģijām un lielisku servisu, ievērojot elegantu izsmalcinātības stilu.

Viesnīcā pieejamas astoņas gaišas un plašas konferenču un sapulču telpas. Tajās ir dienas apgaismojums un laba ventilācijas sistēma, lai Jūs būtu mundrs un justos ērti visas dienas garumā.

Visās konferenču telpās ir pieeja bezvadu internetam, iebūvēta skaņas sistēma un skaņas izolācijas sistēma, kas atļauj organizēt vienlaikus vairākus pasākumus.

Šajās 8 zālēs ar kopējo platību 1200m2 ietilpst līdz 1100 cilvēku.

Mēs saprotam to, cik svarīga ir augsta kvalitāte un moderns audiovizuālais aprīkojums sanāksmēm un konferencēm. Viesnīcas Konferenču centrā strādājošie audiovizuālā aprīkojuma eksperti nodrošinās Jūsu prezentāciju redzamību un dzirdamību.

No papīra lokšņu statīviem un projektoriem līdz platekrāna televizoriem un iespējām veikt videokonferences – mūsu pieredzējusī komanda sagādās visu Jums nepieciešamo aprīkojumu un pārbaudīs, ka viss norit kā plānots.

Lieliskās telpas un teicamais serviss būs veiksmes atslēga ikvienam Jūsu pasākumam!


Zāļu plāns: