HOTLINE: +371 67069000
(Contacts)

Kāzu svinību rīkošana

Modernas kāzas Maritim Park Hotel Riga

Kāzas ir viens no spilgtākajiem un vērienīgākajiem dzīves notikumiem, tādēl mēs ar lielu prieku uzņemsim pie mums Maritim Park Hotel Riga jaunlaulātos un sarīkosim kāzu svinības.

Ja vēlaties svinēt modernas kāzas, kas atbilst pasaules standartiem, kā svinību vietu iesaku izvēlēties viesnīcu.  Maritim Park Hotel Riga banketa zāles ir ideāli piemērota vieta kur svinēt kāzas Rīgā. Viesnīcai ir ērta atrašanās vieta gājiena attālumā no Vecrīgas. Tai blakus atrodas Uzvaras parks, kurš ir piemērots kāzu fotosesijām un atspirdzinošām pastaigām, pēc līksmi svinētiem svētkiem. Viesu ērtībām ir paredzēta bezmaksas autostāvvieta un ērta sabiedriskā transporta satiksme. Viesnīca var piedāvāt trīs kāzu svinību telpas ar deju grīdu un vietu mūziķiem:

Restorāns Bellavue – var uzņemt līdz 30 cilvēkiem.
Banketu zāle Event Plaza – var uzņemt līdz 70 cilvēkiem.
Banketu zāle Martim var uzņemt līdz pat 380 kāzu viesiem.

Par ko vērts padomāt:

Individuālais telpas noformējums

Kāzu dienā neliedziet sev pilnīgi neko! Tas attiecas arī uz svinību vietas noformēšanu. Jaunajam pārim tiek dota iespēja pēc pašu ieskatiem noformēt zāli. Var aicināt savus dekoratorus, bet mēs iesakam savu ilggadējo sadarbibas partneri “Art of Weddings” 

Tehniskais nodrošinājums

Par apskaņošanas tehniku parasti rūpējas paši mūziķi, taču viesnīcas inventārā ir pieejami arī ekrāni un projektori, kurus bieži vien izmanto dažādu foto rādīšanai un viesu izklaidēšanai.

Ēdināšana

Organizējot kāzas viesnīcā jums atkrīt satraukumi par ēdināšanu un kāzu torti, mēs pilnībā par to parūpēsimies. Maritim Park Hotel Riga ir divi restorāni, kur ir iespējams izvēlēties sev atbilstošu elegantu un izsmalcinātu ēdienkarti ņemot vērā arī veģetāriešu un vegānu vēlmes.

Īpašā kāzu torte

Vēl viens būtisks kāzu elements. Jūs varat pasūtīt kāzu torti pie viesnīcas restorāna konditoriem, kuri parūpēsies arī par tortes noformējumu atbilstoši Jūsu vēlmēm. Ir iespējamas tortes līdz pat četriem stāviem ar vai bez statīva.

Nekāda pirmskāzu stresa

Lai jūsu vietā satraucas kāzu organizētāji! Mūsu ieteikums ir vismaz vienu dienu pirms kāzām veltīt sev – apmeklēt masāžu, izbaudīt relaksējošu pastaigu, vai kādu koncertu, noīrēt numuriņu viesnīcā un mierīgi sagaidīt kāzu dienu.

Viesnīcas piedāvājumā ir  jaunlaulāto numuri, kur var notikt līgavas un līgavaiņa ģērbšanas fotografēšana.  Pie mums ir skaistumkopšanas salons, masāžas salons un pirtis, kas palīdzēs atslābināties un sagatavoties gaidāmajam notikumam. Maritim Park Hotel Riga ir  viss nepieciešamais serviss un atsaucīgs personāls, kas rūpēsies, lai kāzu svinību organizēšana būtu mierīga un patīkama un jaunais pāris varētu sagatavoties kāzām izvairoties no pirmskāzu stresa.

Katrā gadījumā ir jāatceras, ka kāzas – tā nav ikdiena, tāpēc, tām ir jābūt skaistām un neatkārtojamām.

Svarīgi zināt!

No šī gada ir oficiāli atļauts reģistrēt laulību ārpus Dzimtsarakstu nodaļas telpām. Laulību ceremonija var notikt arī viesnīcā, parkā, vai kādā citā vietā. Interese par to ir diezgan liela, un šķiet, ka modernu kāzu kārotāji šo iespēju izmantos arī Maritim Park Hotel Riga, jo jebkuru no viesnīcas trim banketu zālēm var pielāgot arī laulību ceremonijas vajadzībām.

Pieteikt tikšanos!